• Стручна сертификација

  Стручна сертификација

  Компанијата има CE и Сабја сертификати за авторитетен сертификација.
 • брза транзитна

  брза транзитна

  Обичните нарачки се испраќаат во рок од 24 часа, и брзината на испорака на компанијата е точка задоволство за корисници.
 • Добар квалитет

  Добар квалитет

  Компанијата е призната како висок квалитет на производот и е водечка компанија во индустријата.
 • професионален дизајн

  професионален дизајн

  Имаме авангарден дизајн идеи, напредни тимски вештини, посветен на трговци, како и професионални оператори.
 • about_ico

WUYI Haina ЕЛЕКТРИЧЕН АПАРАТ CO., LTD., Кој се наоѓа во бр.3 Wangjiang патот, Southest индустриска зона, Wuyi, Жеџијанг провинција, China.WUYI Haina ЕЛЕКТРИЧЕН АПАРАТ CO., LTD., Е големи интегриран извозно ориентирана компанија со пакување на R & D, производство и продажба на апарати од нерѓосувачки челик мелница храна, билки мелница, прашок за перење, машини за мелење жито, колбаси машини за полнење, и Млинови за месо.Билтен

Следете нас

 • sns03
 • sns02
 • sns01