• Certifikimi profesional

  Certifikimi profesional

  Kompania ka CE dhe Sabre certifikata për certifikim autoritative.
 • Transit Fast

  Transit Fast

  urdhërat e zakonshëm janë dërguar brenda 24 orëve, dhe shpejtësia e dorëzimit e kompanisë është një pikë kënaqësinë për konsumatorët.
 • Cilësi të mirë

  Cilësi të mirë

  Kompania është e njohur si një produkt me cilësi të lartë dhe është një kompani udhëheqëse në industri.
 • Dizajn profesional

  Dizajn profesional

  Ne kemi ide të avant-gardës projektimit, aftësitë e avancuara ekip, salesmen të përkushtuar, dhe operatorët profesionale.
 • rreth_ico

WUYI Haina ELEKTRIK aplikim CO., LTD., Të vendosura në No.3 Wangjiang Road, Southest Zona Industriale, Wuyi, Provinca Zhejiang, China.WUYI Haina ELEKTRIK aplikim CO., LTD., Është një orientuara nga eksporti integruar kompani të madhe e mesme nga paketim i R & D, prodhimin dhe shitjet e mulli shtëpiake çelik inox ushqim, mulli barishte, makine pluhur, makina mulli gruri, makina sallam mbushje, dhe mincers mishit.Gazete

Na ndiq

 • sns03
 • sns02
 • sns01